zielonagorainfo24.pl

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

20.03.2021, 14:00

W ostatnich dniach, czyli 7.03 o godzinie 20 zaistniał wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej stało się bardzo głośno i wciąż jest to jeden z głównych tematów pośród różnych tabloidów. To był 1 wzajemny wywiad Harry'ego i Meghan po odstąpieniu pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do USA. Na spotkaniu z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Ponadto, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej są raczej po stronie królowej Elżbiety i reszty członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie da się ukryć, że poparcie jest bardzo zróżnicowane, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Media brytyjskie zauważają, iż w przypadku gdy Harry i Meghan chcieliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono królewskiej rodziny, to tym właśnie wywiadem stracili definitywnie swoją szansę. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także sferę myśli samobójczych Meghan a także tego, iż książe nie zauważył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam dodał.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się szukaniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zachęcili 4 ekspertów interpretujących w mediach kwestie rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed publikacją. Eksperci, w tym przeszły sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając w ten sposób Oprah Winfrey stronniczość natomiast Markle wykorzystywanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah z księciem Harrym a także księżną Meghan został ukazany w wieczornym TVN24. Co istotne, wywiad ten obserwowało średnio w przybliżeniu milion odbiorców. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która jest w stanie wykrzesać z rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Z uwagi na emocjonujące szczegóły pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już niejednokrotnie. Niewątpliwie trzeba przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij