zielonagorainfo24.pl

Wygrana Chelsea z Brighton.

14.09.2020, 10:21

Gracze The Blues fenomenalnie zaczęli nowy sezon zmagań w lidze angielskiej. Dla kilku piłkarzy był to pierwszy mecz w barwach klubu ze Stamford Bridge. Mnóstwo sympatyków Chelsea Londyn czekało, by pooglądać nowych piłkarzy drużyny w grze. Należy podkreślić, iż pokazali się z niesamowicie pozytywnej perspektywy. To z pewnością jest to pozytywna wiadomość dla trenera Chelsea FC. Aktualnie szkoleniowiec Chelsea FC ma do dyspozycji sporo fantastycznych podopiecznych.

W ostatnich latach w Lidze angielskiej Chelsea Londyn nie radziła sobie dostatecznie dobrze. Kibice zespołu chcą poprawy rezultatów. Wielu kibiców futbolu oczekiwało na pierwsze minuty piłkarzy wytransferowanych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w tym sezonie ambitne plany,jeśli chodzi o trofea. Fani klubu ze Stamford Bridge żywią nadzieję, że ich drużyna dobrze zaczną w kolejny w sobotnie popołudnie sezon Ligi angielskiej.

Świetna forma The Blues w całym pojedynku z Brighton and Hove Albion

Inaugurująca odsłona pojedynku dostarczyła sympatykom obu ekip dużo fajnych doznań. Piłkarze tworzyli wiele akcji podbramkowych. W pierwszej połowie tego starcia sympatycy obu zespołów widzieli jedynie jedną bramkę. Futbolówkę do bramki wstrzelił Jorginho. Sędzia podyktował rzut karny po przewinieniu Ryana na Wernerze Timo. Do końca pierwszej połowy rezultat nie uległ zmianie. W następnej odsłonie rywal Chelsea FC musiał odrabiać różnicę bramkową.

Kibice liczyli na więcej goli oraz uderzeń swoich ulubieńców. W następnej odsłonie spotkania padło już więcej trafień. W tym aspekcie efektywniejsza była drużyna Lamparda. Początek następnej odsłony był niesamowicie intensywny. Brighton Hove Albion dało radę doprowadzić do remisu. Dobry rezultat Chelsea był więc niepewny. Zawodnicy Chelsea mieli świadomość, iż fanów Chelsea FC zadowoli jedynie zwycięstwo.

Po golu dla ekipy Brighton Hove Albion gracze Franka Lamparda popędzili do tworzenia sytuacji pod szesnastką drużyny gospodarzy. Kilka minut później Chelsea FC znów prowadziła w tym meczu. Strzelili dwa trafienia. Ostateczny rezultat tego meczu to 3:1 na korzyść Chelsea Londyn. To bez wątpienia świetny początek Premier League dla drużyny Chelsea.