zielonagorainfo24.pl

Wiele trafień i przegrana Piasta Gliwice z graczami Rakowa Częstochowa! Pasjonujące spotkanie w pierwszej kolejce zmagań polskiej Ekstraklasy!

Wiele trafień i przegrana Piasta Gliwice z graczami Rakowa Częstochowa! Pasjonujące spotkanie w pierwszej kolejce zmagań polskiej Ekstraklasy!

27.07.2021, 11:12

Piłkarscy kibice otrzymali szansę żeby oglądać wybitne widowisko na boisku Piasta. Miejscowa drużyna Piasta z Gliwic w niedzielne popołudnie gościła na swoim obiekcie reprezentantów Rakowa z Częstochowy. To było niesamowicie silne połączenie jak na otwierającą rundę nowego sezonu polskiej PKO Ekstraklasy i dobrze być świadomym tego. Bez cienia wątpliwości każdy fan nożnej piłki w Polsce mógł być zadowolony z podziwiania takiego pojedynku. W trakcie spotkania mieliśmy szansę zobaczyć pięć goli i należy być świadomym tego, że oba zespoły były naprawdę blisko triumfu. W końcowym rozrachunku to gracze zespołu wicemistrza polskiej ligi mogli się radować z premierowej wygranej w świeżo zainaugurowanym sezonie polskich rozgrywek. Zawodnicy gliwickiego Piasta na pierwszą wygraną muszą wyczekiwać przynajmniej do następnej kolejki, ponieważ przegrali rezultatem 2 do 3. Ich przeciwnikami w przyszłym tygodniu będą zawodnicy Stali z Mielca. z pełnym przekonaniem Zawodnicy trenera Fornalika Waldemara będą mieli chęć zrehabilitować się po porażce w pierwszej serii gier następnego sezonu PKO Ekstraklasy.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij