zielonagorainfo24.pl

Szymański Damian strzelił gola i stał się bohaterem polskiej piłkarskiej reprezentacji! Fantastyczne emocje w ostatnim kwadransie meczu z reprezentacją piłkarską Anglii!

Szymański Damian strzelił gola i stał się bohaterem polskiej piłkarskiej reprezentacji! Fantastyczne emocje w ostatnim kwadransie meczu z reprezentacją piłkarską Anglii!

11.09.2021, 13:01

Kadra Polski rozgrywająca mecze na stadionie w Warszawie jest naprawdę ciężka do ogrania i wiadomo o tym od dłuższego czasu. Faktycznie naprawdę rzadko tracimy gole na tym boisku i trzeba zaznaczyć, że ogromna zasługa w tym wielbicieli piłki nożnej z Polski. W przypadku, gdy Stadion Narodowy wypełniony jest do ostatniego krzesła zawodnicy naszej drużyny dostają nadwyżkowego zastrzyku mocy. W zmaganiach kwalifikacyjnych do mundialu w Katarze gracze trenera Sousy spisują się do tej pory solidnie, ale ich forma daleka jest od perfekcji. Wieczorem w środę polskich reprezentantów czekał niesamowicie trudny test, jakim był bez wątpienia pojedynek z angielską drużyną. To jak trudnym oponentem w historii spotkań polskiej kadry narodowej są Anglicy ma świadomość tego każdy piłkarski fan z Polski. Jednakże w takim przypadku nie mogliśmy sobie pozwolić na wahania, ponieważ niezwykle ważne było zdobycie jak największej ilości punktów.

Polska reprezentacja przed tym starciem była odgórnie skazana na porażkę. Warto bez wątpienia mieć na uwadze to, iż zawodnicy Polski z reguły bardzo mocno są w stanie się zmotywować na mecze z dużo silniejszymi. Tak samo było w tym meczu i trzeba podkreślić, przez chwilę mogliśmy nawet pomyśleć, iż nasza drużyna mogłaby powalczyć o zwycięstwo z angielskim zespołem. Okazało się to bardzo ciężkie starcie dla drużyny Polski i z pewnością należy ich pochwalić za rywalizację do samego końca. Wydawało się, iż może to być zakończenie nadziei o pozytywnym wyniku, w sytuacji, gdy gola w minucie osiemdziesiątej strzelił Harry Kane. Drużyna Polski ostatecznie nie miała w planach odpuścić i do ostatnich minut meczu szukała możliwości do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia gola na wagę remisowego wyniku ustrzelił zawodnik AEK Ateny Damian Szymański. Bez najmniejszych wątpliwości była to przyjemna okoliczność w przypadku tego młodocianego piłkarza. Finalnie polska drużyna wywalczyła rezultat remisowy na Narodowym Stadionie podczas batalii z drużyną narodową Anglii i w ten sposób wciąż ma wielkie szanse na kwalifikację do światowych mistrzostw.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij