zielonagorainfo24.pl

Rywalizacja w Top Model rozpoczęta!

Rywalizacja w Top Model rozpoczęta!

26.09.2020, 14:04

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to od wielu lat stały punkt jesiennej ramówki stacji, gdzie uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodem mogą być tysiące widzów zbierających się przed telewizorami. Do tego zawita sporo rozpoznawalnych figur w przestrzeni modowej, jak na przykład redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, czy też znane modelki.

Tym razem w szranki staje 14 uczestników, wśród których znalazły się również osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Złoty bilet jurorzy przyznają osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelem, dzięki czemu owy uczestnik bezpośrednio wchodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w kolorze srebra jest głosem osób głosujących online, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego faworyta, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli dalszy etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie?

Każda edycja daje możliwości rozwinięcia się i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, więc co sezon zgłasza się sporo chętnych osób. W odcinkach na uczestników czekają różne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą sędziów jest ocena ich pracy i zadecydowanie o tym, który uczestnik musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek i sesja fotograficzna na okładkę w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie poznamy, kto zostanie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. walczy wielu interesujących modeli i modelek, dlatego też z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij