zielonagorainfo24.pl

Rozdzielanie konta z przyjaciółmi będzie w znacznym stopniu trudniejsze! Nadchodzi najświeższy uwierzytelniania system w Netfliksie.

Rozdzielanie konta z przyjaciółmi będzie w znacznym stopniu trudniejsze! Nadchodzi najświeższy uwierzytelniania system w Netfliksie.

09.06.2021, 15:28

Znacznie bardziej zdenerwowani stają się sympatycy filmowych obrazów a także produkcji odcinkowych, ponieważ z sieci Internet nadchodzą słabe ogłoszenia. Platforma VOD rozpoznawana również jako Netflix myśli nad tym żeby wstrzymać abonentom podzielność kont. Dotychczas to była niesamowicie pożyteczna i niesamowicie popularna możliwość. Za pojedynczy rachunek opłaca dużo klientów i mają możliwość oni być w wielu miejscach na świecie. Platforma internetowa VOD Netflix w rozrachunku ostatecznym nie ogłosiła absolutnego zakazania dzielenia kont, ale zadecydowała stworzyć pewnego rodzaju utrudnienie. Strona VOD Netflix planuje zastopować dzielenie kont abonamentom, którzy nie mieszkają w jednym mieszkaniu. Będzie się ukazywać zawiadomienie na ekranach telewizorów, które wymusi na użytkowniku zatwierdzenie tego, iż to właśnie on jest posiadaczem. Zatwierdzający ciąg znaków na podany adres email albo numer telefonu zamierza wysyłać ten potentat wśród internetowych stron VOD. Użytkownicy abonamentu powinni więc wiedzieć o tym, iż mogą pojawić się przekształcenia w korzystaniu z internetowego portalu VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij