zielonagorainfo24.pl

Remisowy wynik w meczu reprezentacji narodowej Polski z rosyjską kadrą. Całkiem niedługo wystartują europejskie mistrzostwa w futbolu!

Remisowy wynik w meczu reprezentacji narodowej Polski z rosyjską kadrą. Całkiem niedługo wystartują europejskie mistrzostwa w futbolu!

11.06.2021, 16:03

Z absolutną pewnością piłka nożna to uprawiana najchętniej sportu dyscyplina w Polsce. Gigantyczna ilość fanów piłkarskich oczekuje na nadchodzące Mistrzostwa Europy i to nie powinno w sytuacji jak ta nikogo dziwić. Narodowa kadra grać będzie na nich i pojedynkować się będzie w grupie z kadrą Hiszpanii, zespołem Słowacji oraz kadrą Szwecji. Rozsądnie będzie zaznaczyć, że nie są to prości oponenci, ale posiadamy wielkie szanse na wyjście z grupy. Niezwykle istotne będzie tutaj to, żeby przedstawić się z najlepszej strony. Reprezentacja narodowa w tym tygodniu grała pojedynek towarzyski z kadrą Rosji, która też grać będzie na Euro 2020. Po raz pierwszy od dawna kibice piłki nożnej mogli się pojawić na trybunach i byli bez cienia wątpliwości usatysfakcjonowani. Brakowało jednak wiele emocji w meczu tym i ostatecznie narodowa drużyna zagrała na remis z drużyną z Rosji jeden do jednego. Dla polskiej kadry narodowej gola już w 4 minucie zdobył Jakub Świerczok, natomiast dla Rosji strzelił Wiaczesław Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij