zielonagorainfo24.pl

Pokazana z jego strony pieśń zbyt słaba na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Smutny koniec przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Pokazana z jego strony pieśń zbyt słaba na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Smutny koniec przygody Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

28.05.2021, 15:43

Powinniśmy wiedzieć o tym, że Polska na ogół nie czarowała fanów muzyki w trakcie turnieju Eurowizji. Polski największym wyczynem najczęściej jest awansowanie do części finałowej konkursu, w którym zajmowaliśmy odległe pozycje. W roku poprzednim Eurowizję odwołano, gdyż pojawiła się pandemia koronawirusa, która sparaliżowała nie wyłącznie Stary Kontynent, ale też resztę świata. Przedstawicielem naszego państwa w trakcie konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał marzenie zafascynować smakoszy muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Dużo reporterów nie było uradowanych z wskazania ambasadora naszego kraju, jednak w finalny rozrachunku do podmiany nie doszło. Szkoda że ponownie byliśmy zobligowani rozstać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był reprezentantem naszego kraju Brzozowski, który podczas turnieju Eurowizji nie skłonił ku sobie fanów muzyki z Europy i też dlatego został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Widzowie z Polski z pewnością są już bardzo znużeni tego typu rozrywką. Warto to rozumieć, iż "The Ride" czyli przyśpiewka śpiewana ze strony Brzozowskiego była najzwyczajniej przeciętna. Nie było niczego interesującego w tym utworze co może wprawić w zachwycenie europejską widownię. Jest to któraś z kolei edycja konkursu Eurowizji, podczas którego przedstawiciel naszego kraju nie ma możliwości dostać się do finałowej fazy. Bez problemu możemy zrozumieć to, że od wielu lat wybór przedstawicieli Polski na turniej piosenki europejskiej nie idzie nam zbyt dobrze. Bardzo dobrze w takim przypadku wierzyć w to, iż w przyszłych latach nasz reprezentant będzie w stanie dostać się do batalii finałowej o wygraną w konkursie Eurowizji. Bardzo kluczowe w tego rodzaju przypadku jest to, żeby wytypować najbardziej utalentowanego ambasadora, który będzie potrafił olśnić publikę europejską. W przeciwnym wypadku ponownie nie będziemy mieć możliwości do finałowego występu podczas turnieju Eurowizji.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij