zielonagorainfo24.pl

Narodowa kadra włoska ograła narodową kadrę hiszpańską i zakwalifikowała się do finału tych zmagań! Bardzo dobre starcie w półfinałowym meczu czempionatu europejskiego!

09.07.2021, 15:14

Było to fenomenalne spotkanie i kibice piłkarscy obecni na stadionie mieli ogrom szczęścia, gdyż mieli szansę podziwiać ten bój i dobrze wiedzieć o tym. I właśnie takie pojedynki udowadniają z jakiej przyczyny nożna piłka jest w momencie obecnym najpopularniejszą sportową dyscypliną na Starym Kontynencie. W tym meczu fani piłki nożnej otrzymali szansę by podziwiać to wszystko, co w futbolu najdoskonalsze. To piłkarze narodowej włoskiej reprezentacji strzelili pierwsze trafienie, jednak gracze narodowej drużyny Hiszpanii perfekcyjnie to spotkanie zaczęli. Zawodnicy szkoleni przez selekcjonera Enrique nie mieli w planach odpuszczać. Na 10 minut przed ostatnim gwizdkiem do wyniku remisowego zdołał doprowadzić Morata Alvaro. Główny arbiter tego pojedynku był zobligowany do ogłoszenia dogrywki. Na etapie dodatkowego czasu gry również nie pojawiły się trafienia i właśnie dlatego o wygranej zadecydować musiały jedenastki. Włoska narodowa reprezentacja się okazała delikatnie lepsza w konkursie jedenastek zwyciężając wynikiem 4:2 i to właśnie ona będzie grać w niedzielę w finałowym starciu europejskiego czempionatu.