zielonagorainfo24.pl

Mistrzowie Ekstraklasy zwyciężyli Slavię z Pragi i grać będą w Europa League! Legia Warszawa dostała się do grupowych rozgrywek Europe League!

Mistrzowie Ekstraklasy zwyciężyli Slavię z Pragi i grać będą w Europa League! Legia Warszawa dostała się do grupowych rozgrywek Europe League!

30.08.2021, 11:13

Wielbiciele piłkarscy w Polsce rzadko kiedy mają powody do fetowania. Należy to zrozumieć, iż gra polskich piłkarskich ekip w porównaniu elity europejskiej prezentuje się niezbyt obiecująco. Sympatykom piłkarskim z naszego kraju każdy korzystny rezultat polskich drużyn w rozgrywkach europejskich zapewnia naprawdę dużo przyjemnych doznań. Bez cienia wątpliwości dostanie się warszawskiej Legii do zmagań grupowych Europa Leauge to gigantyczny wyczyn dla polskiej piłki nożnej. Po bardzo ciężkim starciu mistrzowie polskiej Ekstraklasy ograli Slavię Praga rezultatem 2 do 1 i takim sposobem będą występować w Lidze Europy jesienią. Zawodnicy trenera Czesława Michniewicza byli w stanie wygrać ten pojedynek pomimo tego, iż mieli stratę bramki po pierwszej odsłonie. Połówka numer dwa jednak była zdecydowanie lepsza dla zawodników warszawskiej Legii i w ostatecznym rozrachunku to oni mogą świętować z powodu wywalczenia kwalifikacji do grupowych zmagań Europa League. Ze zmaganiami europejskimi musiał się pożegnać z kolei wicemistrz Polski, który przegrał rewanżowy pojedynek z Gent rezultatem 0 do 3.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij