zielonagorainfo24.pl

Kilku graczy odstrzelonych z reprezentacji polskiego narodu! Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił na początku tygodnia skład zespołu Polski na Euro 2020!

Kilku graczy odstrzelonych z reprezentacji polskiego narodu! Szkoleniowiec Sousa Paulo przedstawił na początku tygodnia skład zespołu Polski na Euro 2020!

25.05.2021, 10:16

Spora ilość młodych chłopaków, których marzeniem życiowym jest profesjonalna gra w nożną piłkę rozmyśla o przedstawieniu się w rozgrywkach. Bez wątpienia futbol to w aktualnym momencie najpopularniejsza dyscyplina sportowa na Starym Kontynencie. Od lat młodocianych dzieci po to trenują, by w przyszłości grać w spotkaniach na najsławniejszych arenach do piłki nożnej. Powinniśmy jednakże mieć tego świadomość, że ścieżka do zostania zawodnikiem nie jest prosta i wymaga wielu poświęceń. I dlatego też chłopaki, którym się udało pobudzają zazwyczaj uprzedzenie oraz zarazem podziw pośród swoich przyjaciół. 24 drużyny toczyć batalię będą w Mistrzostwach Europy, które rozpoczną się w połowie kolejnego miesiąca. To bez cienia wątpliwości znaczy, że na wielbicieli piłki nożnej czekają fantastyczne emocje. Turniej czempionatu europejskiego będzie rozgrywany przez równy miesiąc, a więc bez grama wątpliwości zostaniemy świadkami wielu bramek oraz spotkań piłki nożnej. W dzisiejszym artykule z kolei chcielibyśmy skoncentrować się na polskiej kadrze, ponieważ trener Paulo Sousa opracował listę graczy na mecze Starego Kontynentu mistrzostw.

Od kilkunastu lat opracowanie listy zawodników na dużej rangi zmagania jak na przykład Mistrzostwa Świata oraz Euro wzbudza wielkie doznanie w w Polsce. Bardzo często pojawiały się w takim momencie rewelacje, które nie wszystkim przypadły do gustu. W przypadku tych powołań było bardzo podobnie. Z całą pewnością sporym zdziwieniem, w chwili gdy szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował listę zawodników był brak na liście powołanych Grosickiego, który przez wiele lat stanowił ofensywną siłę naszej piłkarskiej drużyny. Piłkarz West Bromwich Albion od dłuższego okresu czasu nie gra w nożną piłkę często i jest to podstawowym powodem tego, iż selekcjoner Sousa nie zechciał powołać Grosika do grupy zawodników ekipy narodowej na mistrzostwa Starego Kontynentu. powołaliśmy fenomenalną kadrę W teorii, która rywalizować może o satysfakcjonujący rezultat na mistrzostwach Starego Kontynentu. Pozostaje nam w takim przypadku czekać na pierwszy pojedynek Starego Kontynentu mistrzostw, w którym reprezentacja Polski mierzyć się będzie z drużyną Słowacją.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij