zielonagorainfo24.pl

Już niedługo dzień premiery nowej konsoli PlayStation 5

Już niedługo dzień premiery nowej konsoli PlayStation 5

22.09.2020, 14:25

Już w poprzednim roku padły obietnice, iż w roku 2020 japońska firma Sony zaprezentuje nam swoje świeże dziecko - PlayStation5. Aktualnie wśród graczy dalej dobrze znana jest poprzednia wersja konsoli oraz nic nie wskazuje na to, by zaciekawienie nią mogło osłabnąć. Aczkolwiek Sony zdecydowało się na stworzenie konsoli najwyższej generacji, w związku z czym gracze nie mogą się jej już doczekać.

Świeże technologie w PlayStation5

Japońska marka Sony kilka razy pokazywała, iż okazuje się innowatorem wśród innych firm tego typu oraz potrafi zdziwić swoich fanów. Konsola PS4 postawiła naprawdę wysoko poprzeczkę innym firmom na rynku - to wszystko przez kompletnie innowacyjną jakość, której nigdy nie przedstawiła żadna inna marka. Niesamowicie wyczulone DualShocki, gry nowej generacji, graficzne efekty - klienci bez cienia wątpliwości umieli docenić te wszystkie szczegóły oraz dzięki temu na chwilę obecną PlayStation 4 okazuje się być najszybciej sprzedającą się konsolą do gier wszech czasów.

Jednakże premiera PlayStation 4 nie była pozbawiona kłopotów na początku premiery - Japończycy chcieli przeskoczyć różne granice technologiczne (co faktycznie im wyszło), jednakże wypuszczenie oraz przedpremierowe pokazy konsoli zrodziły różne odczucia. Konsumentom, zapoznanym z nowatorską konsolą PS3, nie całkiem przypasowały chociażby pady, gdyż na pierwszy rzut oka wydawało się, że będą dosyć niekomfortowe w użyciu. W ostatecznej wersji DualShocki mają trochę zmienioną formę, jednak kłopotem się okazała pierwotna wersja konsoli PS4. PS4 nadmiernie przegrzewała się, urządzenie było w stanie także samo się resetować.

Jednakże po czasie oraz poprawkach wdrażanych na bieżąco, było jasne, że jednak Sony podąża w dobrą stronę, a zaprezentowana konsola do gier zyskała miano topowej. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które wiele ludzi niezwykle ciepło wspomina.

PlayStation 5 - jak zaprezentuje się na tle konkurencji?

Na pewno każdy człowiek i amator nowinek technologicznych niecierpliwie oczekuje na ukazanie się najnowszej konsoli do gier. Sony potwierdziło, że gierki znane z PlayStation 4 zadziałają na przyszłej konsoli (mimo wszystko nie podziała w drugą stronę, co wielu graczom się nie podoba). Mamy już pierwsze informacje o problemach z pre orderami - rzekomo firma Sony nie wyrabia się z produkcją, jednakże nie mamy pewności, czy nie są to tylko złośliwe głosy hejterów. W Internecie ukazują się się następne wieści także o tym, iż PlayStation 5 posiada rzekomo problem z rozdzielczością 4k. Mimo wszystko i tutaj pewne nie jest, jak jest naprawdę. Prawdy dowiemy się podczas premiery, czyli 19 listopada 2020 roku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij