zielonagorainfo24.pl

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych piłkarzy w dziejach europejskiej piłki nożnej przechodzi do PSG! Leo Messi nie jest już kapitanem Blaugrany!

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych piłkarzy w dziejach europejskiej piłki nożnej przechodzi do PSG! Leo Messi nie jest już kapitanem Blaugrany!

24.08.2021, 16:35

Ruchy transferowe drużyn piłkarskich podczas pauzy między ligowymi zmaganiami zapewne są często fenomenalne. Jednakże to, co mieliśmy szansę oglądać latem zdziwiło wszystkich kibiców nożnej piłki. Większość sympatyków była przekonana, że Messi Lionel zostanie piłkarzem Barcy do zakończenia swojej przygody z futbolem. Barcelona jednak popadła w problemy finansowe i piłkarz Argentyny nie miał wyjścia, był zobligowany zmienić zespół. Klubem, który podjął decyzję, aby zatrudnić kapitana narodowej kadry Argentyny okazał się wicemistrz ligi francuskiej. Klub z Ligue 1 przedstawił argentyńskiemu graczowi atrakcyjną ofertę umowy, którą były zawodnik Barcelony podpisał. Trzeba zrozumieć to, że to na pewno chwila przełomowa w historii światowego futbolu. Teraz fani piłki nożnej będą mieli szansę podziwiać występy Messiego we francuskiej lidze. Bez wątpienia naprawdę sporo osób zaciekawione będzie tym, w jaki sposób Messi się odnajdzie w nowym zespole. Argentyńczyk tworzyć będzie tercet z takimi zawodnikami, jak Kylian Mbappe a także Neymar Jr, co zagwarantować może Paris Saint-Germain ogromną liczbę pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij